Wróżbiarska analiza osobowości


Dużą ambicję łączy z niebywałą determinacją w osiągnięciu celów życiowych. Priorytetem Twojego dziecka jest samorealizacja. Przeszkody zazwyczaj mobilizują go do działania. Przeciwstawia się schematom, tworzy nowe koncepcje i metody. Lubi się pokazywać i afiszować, oraz za wszelką cenę być w centrum uwagi. Mimo potężnej siły przebicia i wiary we własne możliwości, trudno akceptuje nawet budującą krytykę. Twe dziecko sprawdzi się w zawodach, w których należy wykazywać zdolności przywódcze. Przed nim świetlana przyszłość.

Twoja liczba osobista- 2

Najważniejszymi cechami Twego dziecka są takt i dyplomacja. Hasłem przewodnim życia jest współdziałanie, zatem chętnie pracuje w grupie. Jest wspaniałym pomocnikiem zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. Zwykle preferuje pozostanie w cieniu. Jest w stanie pójść na kompromis, aby zachować spokój. Ma naturę raczej pacyfistyczną, skłonną bardziej do negocjacji niż walki. Wykazuje się dużą empatią, przez co zjednywać będzie sobie ludzi. Odznacza się również dużą intuicją. Największe sukcesy może odnieść w dziedzinie medycyny i psychologii. Musi zwrócić uwagę na problem braku wiary w siebie oraz trudności w samodzielnym podejmowaniu decyzji. Gromadzone niepokoje mogą przerodzić się w wybuchy złości, agresji lub wywołać rezygnację. Musisz więc je właściwie ukierunkować, najlepsze dla Twego dziecka byłyby zawody, w których należałoby współpracować z innymi.

Twoja liczba osobista- 3

Twe dziecko jest żywym srebrem, emanacją energii to wróżka wie na pewno.. Jego atutami są witalność i niespożyte siły życiowe, jak również otwartość i zgodność we współżyciu z przyjaznymi ludźmi. Bywa ekscentryczne w sposobie bycia oraz myślenia. Cechuje go niebywała inteligencja, oraz błyskotliwość. Uczy się bardzo chętnie i szybko nowych tematów i zagadnień z różnych dziedzin, ale równie często zmienia zainteresowania. Wszechstronność umysłu stwarza niekiedy problem w podjęciu ostatecznych decyzji. Jako osoba oryginalna potrafi strzec swojej niezależności i wolności osobistej. Ludzie o powyższych cechach doskonale spełniają się jako literaci, artyści, aktorzy, architekci, adwokaci, handlowcy. Nie pozwól mu na próżność lub zatracenia się w krótkotrwałych działaniach. Musi nauczyć się konsekwencji w realizacji dalekosiężnych planów.

Liczba osobista 4

W życiu Twe dziecko będzie kierować się zasadami równości i sprawiedliwości. Działa z rozmysłem i logiką. Jest praktyczne, obowiązkowe i konsekwentne w dążeniu do wybranego celu. Rzadko ulega chwili, a skupia się głównie na sprawach, które mogą przynieść długofalowe korzyści. Niezwykła zdolność koncentracji powoduje, że znakomicie spełnia się w realizacjach pozwalających się skupić na szczególe. Najlepiej czuje się w zawodach wymagających ciężkiej i żmudnej pracy. Słabymi stronami osobowości Twego dziecka może być przesadny upór, skąpstwo, nietolerancja.

Tagi dla artykułu

horoskop chiński, horoskop indywidualny, horoskopy

Komentarze: 14


noavatar.png
Samuel 2017-11-18

po nisku apetyczny wpisik

noavatar.png
Luke 2017-11-19

dzięki za fajową powiastkę

noavatar.png
Season 2017-11-19

lubie twój blog

noavatar.png
Shelton 2017-11-19

Dobroduszne skuteczne

noavatar.png
Ahmad 2017-11-20

pozdro gwoli organizatora, bajecznie wykonujesz:)

noavatar.png
Nikki 2017-11-20

kultowy wpisik

noavatar.png
Elanor 2017-11-20

po plebejsku łatwy wpisik

noavatar.png
Micah 2017-11-20

żywisz udanego bloga

noavatar.png
Linsey 2017-11-24

fajnie występujesz

noavatar.png
Rich 2017-11-24

wdechowo skreślone

noavatar.png
Yuki 2017-11-24

Bombowy wpisik

noavatar.png
Hosea 2017-11-24

pozdro gwoli poetę, stanowisz kunszt:)

noavatar.png
Tona 2017-11-24

odlotowy wpisik

noavatar.png
Ivory 2017-11-24

fajowy wpisik