Tarot odpowiada wróżce na trudne pytania


Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Cesarzowa położenie normalne

Odpowiedź na pytanie brzmi: Tak. Jesteś pod dobrą kartą, powinnaś wykonać pierwszy krok. W końcu poczujesz co to znaczy prawdziwe szczęście. Chłopak w którym się zakochasz będzie osobą z którą można konie kraść. Będzie więc zarówno zabawny jak i odpowiedzialny. Będzie się o Ciebie troszczył, rozpieszczał prezentami, co nie przeszkodzi być mu również wspaniałym kochankiem. Trafisz więc doskonale, powoli możesz już przygotowywać się do pozytywnych zmian jakie zajdą w Twym życiu.

Mężczyzna marzeń, nie tylko odwzajemni Twe uczucia, lecz wręcz zakocha się w Tobie całkowicie i bez pamięci. Będziecie dla siebie wszystkim, zdziwicie się że tak bardzo zacznie Wam na sobie zależeć. Czeka Was szczęśliwy związek , w którym jedno będzie w stanie poświęcić się dla drugiego. Jedyne co musisz teraz zrobić, to starać się, nie w nachalny sposób spędzać więcej czasu z tym chłopakiem.

Będziecie ze sobą, nim to jednak nastąpi w Waszym życiu będzie się jeszcze sporo działo. W tej chwili on jeszcze nie myśli o Tobie jako o potencjalnej partnerce. Przez pewien czas będzie wydawać Ci się, że nie masz u niego szans, wtedy to on właśnie zda sobie sprawę, że jesteś kobietą na której mu zależy i weźmie sprawy w swoje ręce. Droga do wspólnego związku będzie więc kręta, jednak gdy już staniecie się parą, będziecie zadowoleni z tego, iż tak się to wszystko potoczyło.

Chłopak o którym myślisz jest niezdecydowany. Zauważa Cię i z jednej strony chciałby spróbować z Tobą czegoś więcej, z drugiej jednak strony sam nie wie czego chce. Najlepiej dla Ciebie byłoby o nim zapomnieć, szkoda dawać szansy osobie, która jest niezdecydowana. Tym bardziej, iż Ty sama masz adoratorów, którzy byliby w stanie zrobić dla Ciebie bardzo dużo.

Obecne okoliczności nie sprzyjają realizacji Twoich marzeń. Tak więc niestety nie zwiążesz się chłopakiem o którym myślisz i który tak bardzo Ci się podoba. Być może za jakiś czas się to odmieni, jednak na razie musisz się pogodzić z tym ze nie jest Wam pisany związek. Jesteś osobą o chwiejnych emocjach, dobrze dla Ciebie byłoby się ustabilizować. Popracuj więc nad sobą, zajmij się tym co lubisz, a może się okazać że wcale nie chcesz jeszcze wchodzić w żaden poważny związek. Na razie nie wykonuj żadnych pochopnych ruchów. Więcej wróżba na portalu wróżbiarskim

Tagi dla artykułu

karty cygańskie, prawdziwe wróżki, wróżba, wróżby, wróżenie z tarota, wróżka na telefon, wróżki

Komentarze: 17


noavatar.png
Devon 2017-11-18

po wiejsku piękny wpisik

noavatar.png
Zulma 2017-11-18

zbytkowny wpisik

noavatar.png
Glen 2017-11-19

byczym trendem pisemne

noavatar.png
Armand 2017-11-19

istnieję na naprawdę

noavatar.png
Doris 2017-11-20

kultowy wpisik

noavatar.png
Horacio 2017-11-20

zajmująco opowiedziane

noavatar.png
Ayanna 2017-11-20

spoko skreślone

noavatar.png
Haydee 2017-11-20

autentycznie atrakcyjnie spłodzone

noavatar.png
Lisbeth 2017-11-24

blog próbna warstwa

noavatar.png
Malvina 2017-11-24

podoba mi się

noavatar.png
Flavia 2017-11-24

podoba mi się

noavatar.png
Minh 2017-11-24

czyżby świetnych blog

noavatar.png
Ricardo 2017-11-25

Szałowy wpisik

noavatar.png
Marcos 2017-11-25

prawdziwie boskiemu blog

noavatar.png
Donovan 2017-11-25

jesteś dryg literacki

noavatar.png
Jeanne 2017-11-25

rzeczywiście bajecznym blog

noavatar.png
Gloria 2017-11-25

dzięki za porywającą komedię