Posiadasz talent do nauki języków Nawet jeśli w tej chwili jeszczeInformacje

Kategoria: Tarot
Dodany: 2017-11-10


foto
Tarot odpowiada wróżce na trudne pytania

Tak więc kształć się dalej. Kierunki na które chodzi większość ludzi nie są dla Ciebie. Odpowiednim wyborem byłoby iść na filozofię, mogłabyś tam jeszcze bardziej rozszerzyć swoje horyzonty.

Wróżba od tarota: kochankowie

Jesteś osobą ze sporą empatią, tak więc powinnaś iść na studia i to na kierunek, po którym mogłabyś pracować z ludźmi. Może to tarot być pielęgniarstwo, resocjalizacja. Zobaczysz że praca zdobyta po tych kierunkach dawałaby Ci satysfakcję.

Wróżba od tarota: Rydwan położenie normalne

Jesteś osobą inteligentną, nie możesz więc jej marnować. Idź więc na studia. Wybierz kierunek który Cię interesuje. Dobrym wyborem byłoby kulturoznawstwo. Miałabyś tam szansę jeszcze bardziej poszerzyć swoje horyzonty.

Wróżba od tarota: Sprawiedliwość położenie normalne

Jesteś osobą posiadającą swe twarde zasady, stąpającą mocno po ziemi. Masz swoje zdanie w każdej kwestii. Idź więc na studia na kierunek typu: prawo, albo administracja. Będziesz tam miała szansę jeszcze bardziej się rozwinąć, Twe zdolności przywódcze znacznie Ci pomogą.

Wróżba od tarota: pustelnik położenie normalne

Posiadasz talent do nauki języków. Nawet jeśli w tej chwili jeszcze tego nie zauważyłaś, to spróbuj posiedzieć chwilę nad jakimś językiem i zobaczysz że uczysz się znacznie szybciej niż inni. Tak więc idź na studia w tym kierunku.

Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne

Jako że masz w sobie dar przekonywania i doskonale współpracujesz z ludźmi, powinnaś się dalej uczyć. Idź na kierunek w którym będziesz mogła wykorzystać swoje zdolności. Dobrym wyborem będzie pedagogika, po jej ukończeniu będziesz mogła pracować z dziećmi, a uwierz doskonale byś sobie z nimi poradziła.

Wróżba od tarota: Moc położenie normalne

Jesteś osobą otwartą, chętną do nowych wyznań, chcąca poznawać życie. Przed Tobą cały świat. Idź na studia. Kierunkiem odpowiednim dla Ciebie byłaby europeistyka. Miałabyś dzięki temu szansę zapoznania się z innym krajami, mogłabyś również uczestniczyć w różnych akcjach, które dałyby Ci możliwość zwiedzenia europy.

Wróżba od tarota: Wisielec położenie normalne

W tej chwili czujesz się zagubiona, nie masz pojęcia co zrobić, aby potem nie żałować. Jako że zawsze Twoim skrytym marzeniem było podróżować po świecie, idź na studia, na kierunek związany z turystyką. Zobaczysz że odnajdziesz się tam, co więcej możliwość wycieczek w różne zakątki świata będzie Cię jeszcze bardziej motywować.

Wróżba od tarota: śmierć położenie normalne

W Twym życiu szykują się duże zmiany. Powinnaś iść na studia. Jako że zawsze radziłaś sobie całkiem dobrze z przedmiotami ścisłymi, właściwym kierunkiem byłaby dla Ciebie Rachunkowość, finanse publiczne. Po skończeniu ich nie musiałabyś martwić się o zatrudnienie. Tak więc nawet jeśli w tej chwili wydają ci się one mało atrakcyjne dobrze to przemyśl.

Tagi dla artykułu

karty lenormand, numerologia, szeptunka, szeptunki, tarot

Komentarze: 11


noavatar.png
Martine 2017-11-19

lubie zatem

noavatar.png
Karie 2017-11-20

dzięki pro odlotową bajeczkę

noavatar.png
Lola 2017-11-20

jestem na racja

noavatar.png
Araceli 2017-11-24

ekscytująco określone

noavatar.png
Domingo 2017-11-24

pozdro dla artysty, żywisz dryg:)

noavatar.png
Claris 2017-11-24

znakomicie się czytało

noavatar.png
Jerold 2017-11-25

rozumiesz porwać materiałem

noavatar.png
Jess 2017-11-25

pozdro dla wynalazcę, super komponujesz:)

noavatar.png
Sarai 2017-11-25

az idealnie poczytać

noavatar.png
Martine 2017-11-25

pierwszorzędnie się głosiło

noavatar.png
Whitley 2017-11-25

blog decydująca gracja