Jaka karta tarota pokazała się wróżce:


Jednak najlepiej skup się na sobie i swoich potrzebach. Im bardziej będziesz starała się znaleźć powodzenie w miłości tym bardziej będzie się ono od Ciebie oddalało. Wiem, że brzmi to paradoksalnie, aczkolwiek właśnie z takich paradoksów często składa się nasze życie. Im więcej będziesz mieć w sobie luzu tym lepiej dla Ciebie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżka wróżce:- Kochankowie położenie normalne

W najbliższym czasie możesz stanąć przed ważnym wyborem. Bardzo prawdopodobne, że będziesz musiała się naprawdę poświęcić dla dobra Waszego związku. Czy warto to robić? Niestety nie. Uczucie między Wami i tak niedługo wygaśnie i każde z Was pójdzie w swoją stronę. Nie ma sensu, aby się poświęcać dla takiej relacji.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Rydwan – położenie normalne

Jesteś kobietą posiadającą już pewne doświadczenie w związkach. Teraz przyszedł czas, aby to doświadczenie wykorzystać. Dzięki właściwemu wyciągnięciu wniosków z poprzednich relacji, bardzo szybko będziesz wiedzieć, że nie ma sensu się w znacznym stopniu poświęcać, jeśli nie jesteś pewna czy ten związek ma szansę przetrwać na dłuższą metę . Kieruj się wiec doświadczeniem z lekką nutą intuicji i namiętności.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sprawiedliwość- położenie normalne

W bliskiej przyszłości możesz zostać wykorzystana do czyichś celów. Lepiej więc się nie poświęcaj, aby nie popaść w problemy finansowe. Wasz związek i tak nie przetrwa próby czasu, szczęście jest Ci pisane dopiero w dłuższej perspektywie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: pustelnik położenie normalne

Nie jesteś zadowolona z dotychczasowych związków. Nie spełniły one pokładanych w nich nadziei. Jesteś już po części zrezygnowana, nie wiesz za bardzo czy jest sens dalej się poświęcać dla jakichkolwiek relacji. Najlepiej dla Ciebie byłoby gdybyś oczyściła umysł, tak więc najbliższe 2-3 miesiące poświęć dla siebie. Po tym okresie będziesz wiedziała czy warto się poświęcić dla dobra obecnego związku.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Koło Fortuny położenie normalne

Szczęście Ci sprzyja w każdej sferze życia. Jeśli chodzi o miłość, sprawa jest prosta- jeśli kochasz swojego partnera warto się poświęcić, zobaczysz ze zostanie Ci to w niedługim czasie wynagrodzone. W związku czasami trzeba się poświęcić, właśnie teraz nadszedł ten czas.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Moc – położenie normalne

W najbliższym czasie możesz mieć kłopoty w miłości. Jeśli poświęcisz się dla związku musisz liczyć się z tym, że stanie się coś co bardzo Cię zaboli. Ponadto zanosi się na inne problemy , z którymi będziesz musiała się uporać. Pamiętaj aby w stosunku do mężczyzn zachować pewien dystans ,pozwoli Ci to uniknąć rozczarowania związanego ze zbytnią ufnością.

Tagi dla artykułu

karty cygańskie, szeptunki, wróżka, znaki zodiaku